Specjalizujemy się w finansowaniu środków trwałych

  • Samochody osobowe, ciężarowe/ dostawcze, autobusy do 3,5 t
  • Transport ciężki, powyżej 3,5 t – samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, autobusy, naczepy, przyczepy, pojazdy wolnobieżne, pojazdy specjalistyczne
  • Maszyny budowlane i drogowe
  • Inne maszyny i urządzenia – urządzenia gastronomiczne i spożywcze, maszyny poligraficzne i drukarskie, urządzenia diagnostyczne i warsztatowe, maszyny piekarnicze, obrabiarki do metalu, maszyny do obróbki drewna, urządzenia do obróbki termicznej
  • Sprzęt medyczny – sprzęt do wyposażenia gabinetów lekarskich, urządzenia diagnostyczne, sprzęt laboratoryjny, wyposażenie aptek, przychodni itp.
  • Maszyny i urządzenia rolnicze oraz leśne – ciągniki rolnicze, kombajny, ładowacze rolnicze, spychacze, koparki, harvestery, prasy do belowania itp.
  • Motocykle i quady
> Przedmioty leasingu nowe i używane
> Prosta i szybka procedura uproszczona (jedynie dowód osobisty)
> Opłata wstępna już od 1%
> Okres leasingu aż do 84 miesięcy
> Raty leasingowe dopasowane do Państwa potrzeb – równe, sezonowe, degresywne
> Rejestrowalne przedmioty leasingu rejestrujemy w dowolnym Wydziale Komunikacji (ważna informacja z punktu widzenia podatku drogowego dla pojazdów powyżej 3,5 t.)
> Zniesiony wymóg wyceny rzeczoznawcy
> Maksymalny wiek przedmiotu leasingu – nawet 14 lat
> Zobowiązanie z tytułu umowy leasingowej nie obniża zdolności kredytowej
> Leasing dostępny również dla podmiotów dopiero zakładających działalność gospodarczą – od pierwszego dnia po zarajestrowaniu firmy
> Wydany przedmiot leasingu jest ubezpieczony i w przypadku przedmiotów leasingu rejestrowalnych – zarejestrowany
> Szeroki i dowolny wachlarz ubezpieczeń – OC, AC, NNW, GAP, LIFE, MAJĄTEK
> Wygodne formy płatności ubezpieczenia – jednorazowo, w ratach ubezpieczeniowych, w ratach leasingu
> Prowadzimy negocjacje ubezpieczeń komunikacyjnych – atrakcyjne składki ubezpieczeniowe
> Leasing operacyjny
Najpopularniejsza forma leasingu. Przedmiot leasingu wchodzi w skład majątku leasingodawcy. Dzięki temu z tytułu wszelkich opłat związanych z umową leasingu (opłata wstępna, raty leasingowe, wykup) leasingobiorca otrzymuje faktury, co pozwala w stu procentach wliczyć je w koszty uzyskania przychodu. Po okresie leasingu istnieje możliwość wykupu przedmiotu na własność przez leasingobiorcę.
> Leasing finansowy (vat marża)
Leasing w którym przedmiot znajduje się w majątku leasingobiorcy i to on ma prawo
do amortyzacji. Odsetki od płaconych rat stanowią koszt uzyskania przychodu. Odpowiednia forma leasingu w przypadku faktur vat marża lub ze stawką vat zw wystawianych przez sprzedających/ dostawców.
> Leasing zwrotny
Leasing środka trwałego który został już zakupiony przez leasingobiorcę w którym dostawca i leasingobiorca stanowią ten sam podmiot. Dostawca wystawia fakturę firmie leasingowej na już zakupiony przedmiot leasingu przez co leasingodawca staje się jego właścicielem, a dostawca na podstawie umowy leasingobiorcą.
> Leasing na start
Leasing dla podmiotów które rozpoczynają działalność. Dostępny od pierwszego dnia zarejestrowania/ wznowienia działalności.
> Leasing mobilny
Leasing mobilny to niski miesięczny koszt gwarantujący dostęp do nowego pojazdu wraz z pełnym serwisem i ubezpieczeniem, a w razie wypadku likwidacja szkody oraz samochód zastępczy. Leasing mobilny to gwarancja mobilności dla Twojej firmy!
> Leasing konsumencki
Leasing dla osób prywatnych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Alternatywa dla osób pracujących na umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz tzw. wolnych zawodów, a także dla osób którym instytucje bankowe odmówiły kredytu ze względu na rekomendację T.

Zadzwoń:
telefon komórkowy: 727 628 115
telefon stacjonarny: 94 37 246 65

Napisz:
e-mail: infinance@infinance24.pl

Odwiedź nas:
In Finance
ul. Wyszyńskiego 73/22
78-400 Szczecinek